Kurban Bajrami/ Ilir Meta takon kreun e KMSH dhe Baba Mondin: Begati dhe paqe në çdo familje shqiptare

Jun 16, 2024 | 16:26
SHPËRNDAJE

Presidenti i Partisë së Lirisë, me rastin e festës së Kurban Bajramit ka takuar me Kryetarin e Komunitetit Mysliman të Shqipërisë, Haxhi Bujar Spahiu dhe Kryetarin e Kryegjyshatës Botërore Bektashiane, Haxhi Dede Edmond Brahimaj.

meta me spahiun dhe baba mondin

Meta uron mirësi, begati, dashuri dhe paqe në çdo familje shqiptare.

Postimi i Metës:

I lumtur të ndaja sot me Kryetarin e Komunitetit Mysliman të Shqipërisë, Haxhi Bujar Spahiu dhe Kryetarin e Kryegjyshatës Botërore Bektashiane, Haxhi Dede Edmond Brahimaj urimet më të përzemërta për Kurban Bajram!

Mirësi, lumturi, begati, dashuri dhe paqe në çdo familje shqiptare!

448468824_1011725203656048_5507447408055017767_n 448524282_1011725173656051_5394214517185719344_n meta me kreun e kmsh

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura