Klea Huta dhe Elgit Doda kurorëzojnë lidhjen e tyre këtë fundjavë, ja ku do të mbahet ceremonia e martesës

Jun 3, 2023 | 14:33
SHPËRNDAJE

Moderatorja Klea Huta dhe këngëtari Elgit Doda do të kurorëzojë lidhjen e tyre këtë fundjavë, pikërisht nesër më 4 qershor.

1654497978_kleahutaelgitdoda

Sipas ‘Vip Magazine’, çifti ka zgjedhur Livadhin në Jug të vendit për të kurorëzuar dashurinë e tyre, ku pritet t’i thonë ‘Po’ njëri-tjetrit përgjithmonë në bregdet  në prani të familjarëve dhe miqve të tyre të ngushtë.

881b7ee1-1-230

Edhe pse ceremoninë e kurorëzimit do ta realizojnë këtë verë, çifti prej kohësh bashkëjetojnë dhe janë prindër të një djali, Krid.

-640-0-5ef244be3d5c4

 

 

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura