Kiara Titos apo Luiz Ejllit?! Fituesi i Big Brother Vip zbulon se kujt i ka ngjarë vajza e tyre Luna Mari

Jun 2, 2024 | 10:34
SHPËRNDAJE

Kiara Tito dhe Luiz Ejlli mirëpritën në jetë fëmijën e tyre të parë, vajzën Luna Mari më 30 prill. Dhe vetëm para pak ditësh, këngëtari dhe moderatorja vendosën të zbulonin portretin e vogëlushes.

luna mari

Por kujt i ka ngjarë Luna Mari, Kiara Titos apo Luiz Ejllit?

Në një video të publikuar të vogëlushes ku duket imazhi i saj në rrjetin social të moderatores, fituesi i BBV2 ka treguar se vajza e tyrë është një kopje e Kiarës.

“Mini Kiara jeme”, shkruan Luiz Ejlli në komentin në video, duke na treguar se Luna Mari i ka ngjarë mamit të saj.

luna mari1 luna mari2

luna mari kiara tito luiz ejlli luna mari kiara tito luiz ejlli` luna mari kiara tito luiz ejlli1 luna mari kiara tito luiz ejlli2 luna mari kiara tito luiz ejlli3 luna mari kiara tito luiz ejlli4 luna mari kiara tito luiz ejlli5 luna mari kiara tito luiz ejlli6

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura