Këmbimi valutor 8 shkurt/ Me sa blihen e shiten dollari dhe euro, çfarë ndodh me monedhat e tjera

Feb 8, 2024 | 8:00
SHPËRNDAJE

Në tregun e këmbimi valutor sot një dollar amerikan do blihet me 96.2 lekë dhe do shitet me 97.2 lekë.

kembimi

Euro do blihet me 103.8 lekë dhe do shitet me 104.4 lekë, ndërsa franga zvicerane do blihet me 109.8 lekë dhe do shitet me 110.8 lekë.

Ndërkohë paundi britanik në tregun shqiptar do blihet me 121.1 lekë dhe do shitet me 122.1 lekë.

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura