Këmbimi valutor 5 shkurt/ Me sa blihen e shiten dollari dhe euro, çfarë ndodh me monedhat e tjera

Feb 5, 2024 | 7:49
SHPËRNDAJE

Në tregun e këmbimi valutor sot një dollar amerikan do blihet me 95.8 lekë dhe do shitet me 96.9 lekë.

kem

Euro do blihet me 103.6 lekë dhe do shitet me 104.3 lekë, ndërsa franga zvicerane do blihet me 110.3 lekë dhe do shitet me 111.3 lekë.

Ndërkohë paundi britanik në tregun shqiptar do blihet me 120.8 lekë dhe do shitet me 121.8 lekë.

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura