Këmbimi valutor 3 shtator/ Me sa blihen e shiten dollari dhe euro, çfarë ndodh me monedhat e tjera

Sep 3, 2023 | 13:10
SHPËRNDAJE

Në tregun e këmbimit valutor sot një dollar amerikan do blihet me 99.2 lekë dhe do shitet me 101 lekë.

kembimi4

Monedha evropiane sot do blihet me 107 lekë dhe do shitet me 108.2 lekë, ndërsa franga zvicerane do blihet me 111.3 lekë dhe do shitet me 112.8 lekë.

Ndërkohë paundi britanik sot në tregun shqiptar të këmbimit valutor do blihet me 124.1 lekë dhe do shitet me 126.1 lekë.

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura