Këmbimi valutor 26 janar/ Me sa blihen e shiten dollari dhe euro, çfarë ndodh me monedhat e tjera

Jan 26, 2024 | 8:05
SHPËRNDAJE

Në tregun e këmbimit valutor sot një dollar amerikan do të blihet me 95.3 lekë dhe do të shitet me 96.5 lekë.

kembimi valutor

Monedha evropiane euro do blihet me 103.5 lekë dhe do shitet me 104.1 lekë, ndërsa franga zvicerane do blihet me 109.6 lekë dhe do shitet me 110.6 lekë.

Ndërkohë paundi britanik sot do blihet me 120.8 lekë dhe do shitet me 122 lekë.

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura