Këmbimi valutor 23 janar/ Me sa blihen dhe shiten dollari dhe euro, çfarë ndodh me monedhat e tjera

Jan 23, 2023 | 9:23
SHPËRNDAJE

Në tregun e këmbimit valutor sot një dollar amerikan blihet me 106.4 lekë dhe shitet me 107.5 lekë, duke treguar dobesim.

Capture

Ndërkohë euro blihet me 116 lekë dhe shitet me 116.6 lekë, duke treguar qendrueshmeri.

Paundi britanik sot blihet me 131.4 lekë dhe shitet me 132.4 lekë, duke treguar qendrueshmeri.

 

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura