Këmbimi valutor 11 shtator/ Me sa blihen e shiten dollari dhe euro, çfarë ndodh me monedhat e tjera

Sep 11, 2023 | 7:46
SHPËRNDAJE

Në tregun e këmbimit valutor sot një dollar amerikan blihet me 99 lekë dhe shitet me 100.3 lekë.

kembimi valutor

Monedha evropiane euro sot do blihet me 106.5 lekë dhe do shitet me 107.4 lekë, ndërsa franga zvicerane do blihet me 110.4 lekë dhe do shitet me 111.6 lekë.

Ndërkohë paundi britanik sot do blihet në tregun shqiptar me 123 lekë dhe do shitet me 124.5 lekë.

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura