Këmbimi valutor 1 shkurt/ Me sa blihen e shiten dollari dhe euro, çfarë ndodh me monedhat e tjera

Feb 1, 2024 | 7:44
SHPËRNDAJE

Në tregun e këmbimit valutor shqiptar sot një dollar amerikan do blihet me 95.7 lekë dhe do shitet me 96.7 lekë.

kembimi

Monedha evropiane euro sot do blihet me 103.6 lekë dhe do shitet me 104.2 lekë.

Ndërkohë franga zvicerane do blihet me 110.6 lekë dhe do shitet me 111.6 lekë, ndërsa paundi britanik do blihet sot me 121 lekë dhe do shitet me 122 lekë.

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura