“Kampion…”/ Konkurrenti i “BBV” surprizohet nga fansat me një helikopter, ja çfarë shkruhej në të

May 24, 2024 | 15:12
SHPËRNDAJE

Aktori Julian Deda është surprizuar ditën e sotme me një helikopter në shtëpinë e “BBV”, nga fansat e tij të zjarrtë.  

“Jul baba”- shkruhej krahas fotos së aktorit, i cili u gëzua shumë.

“Ju dua zemrat e mia”- tha Juli teksa hypi sipër një tavolinë.

Kujtojmë që Juli, Heidi Baçi, Romeo Veshaj, Egla Ceno dhe Meriton Mjekiqi janë 5 finalistët e “BBV”, ndërsa mbrëmjen e nesërme mbahet finalja e reality show, ku do të zbulohet fituesi i çmimit të madh prej 100 mijë eurosh.

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura