Iu mbyll Instagrami, Veliaj reagon me videomesazh ndaj opozitës: Sapo e kemi rikuperuar nga hakërimi, por…

Jul 9, 2024 | 15:46
SHPËRNDAJE

Kryebashkiakut Erion Veliajt i cili është mjaft aktiv ne rrjetet sociale i ishte mbyllur sot adresa e Instagramit.

veliaj insta

Sqarimin çfarë ka ndodhur e ka dhënë vetë Veliaj, me një video të postuar në Facebook, TikTok dhe platformën X, pa humbur rastin që të tallet pak edhe me opozitën, duke cilësuar si trillime pretendimet e tyre.

“Jam shkrirë sot, duke qeshur me lot. Gjithë këta njerëzit që deri dje thoshin: ‘Na çmendi, pse nxjerr çdo gjë në Instagram’, ‘çfarë janë këto punë publike’, ‘çfarë janë këto pemë’, ‘çfarë është ky asfalt’, krejt papritur u shqetësua gjithë opozita sot: ‘Ku është Instagrami i Lalit?’ Instagrami do kthehet, sapo e kemi rikuperuar nga hakerimi, por edhe kjo puna ‘hip se të vrava, zbrit se të vrava’ si e vetmja mënyrë për të bërë opozitë, sikur nuk shkon”, përgjigjet Veliaj.

 

@erion_veliaj_Kësaj i thonë me t’ra dielli n’ballkon! 😂

♬ original sound – Erion Veliaj

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura