“Isha në gjumë me vajzat e mitura, thoshte po fle me 4 arkivola”- Burri e burgosi dhe e akuzoi për tradhti, flet gruaja: Shkarkonte foto në Instagram dhe…

Feb 12, 2024 | 12:17
SHPËRNDAJE

E reja e cila mbahej e burgosur në banesë e monitoruar nga bashkëshorti, 34-vjeçari Asqeri Mandri, ka hedhur poshtë akuzat për tradhti.

Asqeri Mandri-nusja-denoncimi-filmimet

Në emisionin “Me zemër të hapur” të moderatores Evis Ahmeti është shprehur se flinte në krevat me vajzat e mitura dhe bashkëshorti i thoshte “po fle me 4 arkivola”.

Ajo deklaroi se 34-vjeçari shkarkonte foto në Instagram të vajzave të tjera me kurriz dhe më thoshte “je ti, gjeje me kë ke dalë”.

“Kamerat në shtëpi janë vendosur në gusht 2023. Flija me 4 vajzat e mitura, thoshte po fle me 4 arkivola. Shkarkonte foto në Instagram të vajza me kurriz dhe thoshte ‘je ti, gjeje me kë ke dalë’. Edhe në ekskursion kur shkoja, isha bashkë me vajzat.

Doja vetëm që ai të shërohej për vete, jo të bëhej kaq legjendë. Nuk shkoj dot vet e 5-ta tek prindërit (qan). Unë nuk mund të rri aty më, pas këtij bullizimi të vjehrrës së saj sime. E kam larë vjehrrën si fëmijë. U rrëzua në autobus, ai thoshte ti ia ke bërë puçin nënës sime. Unë isha në punë.

U kthye nga data 6 janar, i ndodhi një incident dhe erdhi në Shqipëri. Nuk i dhanë lekët dhe erdhi”, tha ajo.

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura