Incident në burg/ Pjesëtari i grupit të “Avdylajve” përfundon në spital pasi… (Emri)

| 20:45
SHPËRNDAJE
 

Një incident ka ndodhur ne ambientet e burgut 313, ku një nga abetaret e grupit Avdylaj teksa ushtronte aktivitet fizik ka nxjerre krahun.

burgje polici

Sipas burimeve të “Panorama”, mësohet se i dëmtuar ka mbetur shtetasi Jasin Avdylaj.

Ky i fundit mësohet se ishte duke bërë palestër, teksa është rrëzuar dhe ka dëmtuar krahun.

Menjëherë, Forcat Operacionale të burgjeve kanë bërë shoqërimin e tij për në Spitalin e Traumës kur mori edhe shërbimin mjekësor.

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.