I gjetën armë dhe mina me telekomandë, arrestohet një person! Detajet nga ngjarja

Feb 12, 2024 | 13:07
SHPËRNDAJE

Një person është arrestuar në Vlorë në lagjen Hajro Cakërri pasi iu është gjetur një armë.

policia vlore

Gjithashtu dyshohet se i kanë gjetur edhe mina me telekomandë.

Personi është shoqëruar në komisariatin e Vlorës.

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura