Horoskopi 21 mars 2023, ja çfarë kanë rezervuar yjet për ju

Mar 21, 2023 | 7:09
SHPËRNDAJE
horoskopi
Dashi
Kur e dini se keni të drejtë për diçka, nuk keni frikë të ngriheni dhe të luftoni në mbrojtjen tuaj. Problemi është se pala kundërshtare po mban të gjitha letrat. Kërkoni një palë të tretë dhe neutrale për të qenë një ndërmjetës që mund të ndihmojë në zgjidhjen e çështjes.
Demi
Sa herë që ofroni një sugjerim, do të zbuloni se ai nuk plotësohet me respektin dhe reagimet pozitive që keni shpresuar. Për disa arsye, idetë tuaja nuk përputhen mirë me idetë e njerëzve të tjerë.
Binjaket
Duket se ju jeni pika kryesore qendrore në këtë kohë. Të gjithë ju drejtohen për sugjerime dhe ide. Ju pëlqen të jeni në qendër të vëmendjes pavarësisht nëse e pranoni këtë apo jo. Tani është koha për të demonstruar vlerën tuaj.
Gaforrja
Dikush do të zgjedhë një grindje verbale me ju. Kini kujdes me atë që thoni. Ky person do të mbajë shënime të kujdesshme për çdo fjalë që shqiptoni. Jini të përgatitur të mbroni me argumente çdo fjale që thoni.
Luani
E gjithë njohuria në botë nuk do të krahasohet me energjinë emocionale në ajër në një ditë si sot. Ju mund të tërhiqeni në një mbretëri mistike ku ndjenjat kanë përparësi mbi faktet. Clirohuni nga ritmi i egër i jetës së përditshme.
Virgjeresha
Trajtojeni veten me diçka të veçantë, qoftë një vakt të shijshëm, një veshje e re apo pajisje e fundit. Sot është dita juaj dhe nuk duhet ta privoni veten nga asgjë. Ekziston një sinkronizim i jashtëzakonshëm i ngjarjeve që do t’ju çojë në vendin e duhur në kohën e duhur.
Peshorja
Ka një ndjenjë emocionale, sensuale deri në atë ditë që me siguri do t’ju gudulis zemrën. Mundohuni të mos jeni shumë gërryes kur keni të bëni me të tjerët. Sa më i qetë të jeni, aq më shumë dyer do të mund të kaloni. Jini të durueshëm.
Akrepi
Pjesët e ndryshme të personalitetit tuaj duhet të funksionojnë në mënyrë harmonike sot. Nëse për ndonjë arsye ka një çekuilibër në një fushë të caktuar të jetës tuaj, trajtojeni çështjen menjëherë. Është e rëndësishme që të ruani ekuilibrin brenda vetes dhe me njerëzit përreth jush.
Shigjetari
Ju ndoshta nuk do t’i bëni përshtypje njerëzve me bisedat tuaja të shpejta dhe faktet e shpejta sot. Me shumë mundësi do të arrini më tej nëse shprehni emocionet që fshihen pas fjalëve tuaja. Është më e rëndësishme të thuash atë që ndjen sesa atë që mendon.
Bricjapi
Egoja juaj duhet të forcohet nga emocionet tuaja, dhe anasjelltas, sot. Bëhu vetvetja në çdo kapacitet dhe situatë. Gjërat duhet të rrjedhin mjaft mirë për ju për sa kohë që ju mbani energjinë të lëvizë brenda jush.
Ujori
Atmosfera e përgjithshme e punës është e mirë dhe energjia juaj pozitive po ndihmon për të kontribuar në këtë. Komunikimi është i fortë dhe të tjerët po ju japin respektin që meritoni. Kujdesuni për çdo punë që përfshin shkrim ose lexim.
Peshqit
Zemërimi me të tjerët nuk do t’i bëjë ata të punojnë më shpejt ose me efikasitet. Nëse ka ndonjë gjë, zemërimi juaj ndaj njerëzve vetëm sa do t’i ngadalësojë ata. Bëni paqe me të tjerët në vend që të bëni luftë. Të tjerët do t’ju shpërblejnë me mirësi dhe respekt.
NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura