Gjendet një garantë dore në anë të rrugës kryesore në zonën e “Ranës së Hedhun” në Shëngjin

May 27, 2023 | 19:30
SHPËRNDAJE

Një granatë dore është konstatuar pasditen e kësaj te shtune ne zonën e “Ranës se Hedhun” ne Shëngjin.

Capture

Ka qenë policia e Lezhës që është sinjalizuar për granatën dhe ka rrethuar zonën përreth saj.

Ndërkohë pritet të mbërrijnë edhe forcat xheniere për ta hequr apo asgjësuar në vend granatën, e cila ndodhet ne anë te rrugës kryesore.

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura