Fotot nga paparazzi/ Këngëtarja Soni Malaj shfaqet në publik e ‘maskuar’, pas arrestimit në Zvicër!

May 19, 2024 | 9:06
SHPËRNDAJE

Prej disa kohësh Soni Malaj ka preferuar që të qëndrojë larg daljeve publike. Duket se artistja është tërësisht e fokusuar tek karriera, duke zgjedhur që të qëndrojë larg daljeve në publik.

soni malaj (1)

Megjithatë, emri i saj nuk mund të rrinte pa u diskutuar kur disa artistë shqiptarë u arrestuan në Zvicër. Ashtu edhe si ka qarkulluar në media, Soni Malaj, Don Phenom dhe Sinan Vllasaliu janë arrestuar nga policia zvicerane.

soni malaj (6)

Është raportuar nga media kosovare se artistët do të performonin në një “BajramParty”, që ishte planifikuar të mbahej me 13 prill në Zvicër. Eventi dështoi, pasi policia zvicerane ka hyrë në kontroll, duke arrestuar këngëtarët e njohur të skenës muzikore, të cilët janë mbajtur për 48 orë nga policia zvicerane.

soni malaj (5)

Sipas tij, gjatë kontrollit ku u arrestuan këngëtarët Sinan Vllasaliu, Soni Malaj e Don Phenom, ishin të pranishëm afro 150 policë. Por tashmë që ka kaluar 1 muaj nga incidenti, këngëtarja e ka lënë pas çfarë ndodhi dhe i është rikthyer normalitetit të saj, ka qenë paparaci ynë, ai që ka mundur të sjellë një copëz të këngëtares, nga një ditë e zakonshme në rrugët e Tiranës.

soni malaj (3)

Pas shkëlqimit dhe sensualitetit që ka në skenë, në të përditshmen Soni zgjedh sportiven, duke u shfaqur tërësisht bazike në rrugët e Tiranës.

E duke ditur dashurinë që ajo ka për palestrën, natyrisht që edhe në versionin sportive, artistja do të dukej në top-formë.

soni malaj (4) soni malaj (2) soni malaj (1)

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura