FOTO/ “Veç ti m’i bën dritë errësirat e shpirtit!”- Bes Kallaku bën dedikimin e ndjerë për personin e tij të veçantë

Jun 19, 2024 | 21:18
SHPËRNDAJE

Aktori i njohur i humorit, Bes Kallaku, pas lajmeve të bujshme prej disa kohësh tashmë, për ndarjen nga këngëtarja Xhensila Myrtezaj, ka bërë një dedikim të ndjerë për vajzën e tij, Ajka.

bes kallaku

Përmes një postimi në rrjete sociale, teksa ka ndarë një foto më të bijë, Besi i drejtohet të bijës duke i thënë “veç ti mi bon dritë errësinat e shpirtit”.

“Se shpirti im ka diellin e syve të tu, veç ti mi bon dritë errësinat e shpirtit”, ka shkruar Besi.

bes kallaku ajka kallaku

Kujtojmë se çifti i shumë përfolur i shoëbizit janë prindër të dy fëmijëve, Ajkës dhe Amenitm 7 muajsh, i cili erdhi në jetë disa muaj më parë, para ndarjes së dyshesh.

bes kallaku2

Kujtojmë që ish-çifti janë në proces divorci dhe ishte Bes Kallaku ai që konfirmoi ndarjen nga bashkëshortja, duke treguar se tashmë fëmijët qëndrojnë me të.

bes kallaku xhensila myrtezaj

Fundi i marrëdhënies së tyre nuk ndodhi në mënyrë paqësore, dhe kjo vërehet qartë në thumbat e njëri-tjerit, ku ai i fundit ishte i Bes Kallakut me këngën “Mosmirnjohja”.

bes kallaku xhensila myrtezaj2

xhensila myrtezaj (4) Xhensila 2

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura