FOTO/ S*ks me Ronaldon dhe video duke e bërë me portugezin, ylli i “Onlyfans” trondit rrjetet sociale

Dec 8, 2023 | 11:43
SHPËRNDAJE

Daniela Çavez disa muaj më parë tronditi me deklaratat e saj të bujshme, duke u shprehur se kishte bërë seks me Kristiano Ronaldon dhe madje e kishte të filmuar “aksionin” me yllin portugez.

MixCollage-08-Dec-2023-11-38-AM-6082

Modelja nga Kili vijon të jetë në qendër të vëmendjes në “Instagram”, gjithashtu edhe në platformën “Only Fans”, aty ku shfaqet pa filtra për fansat e saj të shumtë.

1

2

5

3

4

6

7

9

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura