FOTO/ Si është raporti mes Julian Dedës dhe Rike Roçit pas daljes nga “BBV”? Aktori zbulon çdo gjë: Mos më akuzoni…

Jun 20, 2024 | 17:19
SHPËRNDAJE

Aktori Julian Deda ka treguar se ka një marrëdhënie të mirë me Rike Roçin pas daljes së tyre nga shtëpia e “Big Brother VIP”.

Ditën e sotme Juli ka ndarë me ndjekësit në Instagram foto duke folur në video call me Riken, ndërsa iu kërkoi fasave që mos e akuzojnë që nuk komunikon me ish-banoren.

“Dhe mos më akuzoni më që nuk flas me Riken…!”- ka shkruar aktori.

Kujtojmë që gjatë qëndrimit në shtëpinë e “BBV”, dyshja kishin një marrëdhënie shumë të mirë me njëri-tjetrin, e cila ndryshoi disa ditë para se Rike të dilte nga shtëpia, për shkak të afermitetit që ajo krijoi me Meriton Mjekiqin.

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura