FOTO/ Selena Gomez në një lidhje të re dashurie, këngëtarja konfirmon romancën me producentin e njohur disa vite pas ndarjes së dhimbshme nga Justin Bieber

Dec 8, 2023 | 10:08
SHPËRNDAJE

Këngëtarja e njohur Selena Gomez, ka konfirmuar lidhjen e saj të dashurisë me producentin Benny Blanco.

selena blanco

Thashethemet për dashurinë e re të Gomez po qarkullojnë prej kohësh, megjithatë aludimet u shuan pasi ajo ndau një foto në rrjetet e saj sociale krah Blanco-s.

Fotoja tregonte  këngëtaren 31-vjeçare duke mbështetur kokën në shpatullën e një burri, fytyra e të cilit nuk duket e plotë.

selena

Postimi i këngëtares u bë viral në rrjetet sociale, pasi fansat nisën të shpërndanin postimin e këngëtares dhe të komentonin lidhjen e saj. Por, nuk mbaroi këtu, pasi vetë këngëtarja disa orë më vonë reagoi ndaj një postimi në mediat sociale ku thuhej, “Selena Gomez me sa duket konfirmon se është në një lidhje”,  dhe ajo reagoi duke komentuar se “Ai është në zemrën time”, “Ai më ka trajtuar më mirë se çdo qenie njerëzore në këtë planet”.

Një tjetër detaj që duket se konfirmoj marrëdhënien e dyshes ishte edhe një tjetër postim që këngëtarja ka bërë në “Instastory’, ku ka ndarë një foto të unazës që mbante në gisht, me inicialin B, që me siguri i referohet Blanco-s.

selena gomez

Spekulimet për lidhjen e tyre filluan pasi fansat vunë re ndërveprimin e shpeshtë të Selenës dhe Blanco në mediat sociale, madje edhe nëna e Selenës, Mandy Teefey, tani ndjek Blanco në Instagram.

selena gomez gomez selena selena gomezzz

blancoo blanco selena blamco selena blancoo

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura