FOTO/ Paraqitja e dobët e Anglisë, ylli i pornos kritikon idhullin e saj te “tre luanët”: Të dashuroj por këtu nuk jemi në shtëpi

Nov 27, 2022 | 11:35
SHPËRNDAJE

Paraqitja e dobët e Anglisë në ndeshjen ndaj SHBA ka bërë që ndaj  ”tre luanëve” të vërshojnë kritikat. Dhe ato vijnë nha opinionistët, tifozët e thjeshtë por edhe “superfansat”, personazhe që me futbollin kanë pak lidhje, por kanë marrë famë me fushë të tjera.

sdsdsdsdsddsd

Një prej tyre është edhe ylli i pornos, Astrid Uet, e cila është një tifozë e zjarrtë e Çelsit dhe idhulli i saj është Mezon Maunt. Astrid është e famshme pasi 21-vjeçarja ka qindra mijëra ndjekës në Instagram, TikTok, YouTube dhe së fundmi edhe në faqen me përmbajtje pornografike OnlyFans ku ajo shet videot intime nëpërmjet pagesës.

Ashtu si tifozët e tjerë, edhe ajo nuk ka kursyer kritikat ndaj “tre luanëve”, veçanërisht për Maunt për të cilin deri më sot kishte thënë vetëm fjalë të mira.

dfgdfgsdfgsdfsdfsdf

“Mezon Maunt, të dashuroj, por kjo është Kupa e Botës dhe jo Noruiç në shtëpi”, shkruante ajo në postimin e saj në rrjetet sociale duke kritikuar yllin e Çelsit të cilin e ndjek rregullisht në ndeshjet e bluve.

dfsdfsdgsdgsd gssggsdf dfgfdgdfsgsdg fgdfgdfgfdg dfgdfgfdgfdgf dfgdfgdfgdfggf dfgdgggdfg dfgfdgdfgfdggg

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura