FOTO/ Ndarja e bujshme e Graciano Taganit dhe Argjira Spancës! Me një puthje pasionante, çifti konfirmojnë ribashkimin

Jun 2, 2024 | 14:51
SHPËRNDAJE

Moderatorja Argjira Spanca dhe Graciano Tagani ditën e sotme iu kanë dhënë fund njëherë e mirë lajmeve për ndarjen e tyre.

Teksa ishin të ftuar në emisionin e “E diell”, çifti treguan që ata nuk ishin ndarë asnjëherë, por thjeshtë pësuan një krizë në lidhje, njësoj si të gjitha çiftet e tjera.

Argjira tha se nuk bëri një dalje publike pasi njerëzit menduan që ndarja e tyre ishte sa për shoë dhe për të tërhequr vëmendjen, ndërsa i hodhi poshtë këto aludime.

Në fund me kërkesën e Beniada Nishanit, Graciano dhe Argjira shkëmbyen një puthje romantike në buzë, duke konfirmuar njëherë e mirë ribashkimin e tyre.

“Njerëzit e kanë marrë këtë fazën time me Gracianon si ndarje. Unë prandaj nuk kam dalë që të flas. Edhe kur kam folur kam thënë që kemi një krizë, sepse të gjitha çiftet kanë një krizë. Me të thënë të drejtën të gjitha fjalët që dolën ‘jo po e bëjnë për shoë’, ‘i bënë të gjitha vetë’…”- tha Argjira.

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura