FOTO/ Krah njëri-tjetrit buzë detit, Yll Limani fotografohet pranë një vajze! Kush është bukuroshja që shoqëron këngëtarin në jug të vendit

Jul 8, 2024 | 18:26
SHPËRNDAJE

Këngëtari mjaft i dashur për publikun, Yll Limani, është fotografuar krah një vajze teksa shijon pushimet në jug të Shqipërisë.

yll limani i

Një foto e tij krah një vajze buzë detit, po bën xhiron në rrjetet sociale e në mediat rozë.

Siç duket në foto, ai shoqërohet nga një bionde simpatike, e cila i ka bërë kureshtarë të gjithë fansat e artistit.

yll limani vajza

Ende nuk dihet se cila është vajza në krah të Yllit, pasi këngëtari ka qenë gjithmonë i rezervuar rreth jetës së tij private e sentimentale, duke mos ndarë detaje lidhur me romancat në jetën e tij.

yll limani  (1)

Ylli Limani po kalon një periudhë të suksesshme në karrierën e tij, me koncerte të shumta, hite verore dhe bashkëpunime të ndryshme me këngëtarët më në zë në Kosovë e Shqipëri.

yll limani  (1)

yll limani  (8) yll limani  (6) yll limani  (4)

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura