FOTO/ Kanye West dhe partnerja e tij tërheqin vëmendjen me veshjet e tyre gjatë paraqitjes në ‘Javën e Modës në Londër’

Sep 16, 2023 | 22:13
SHPËRNDAJE

Kanye West dhe bashkëshortja e tij, Bianca Censori kanë arritur sërish të tërheqin vëmendjen me veshjet e tyre gjatë paraqitjes në Javën e Modës në Londër.

Reperi u shfaq i veshur me me një  kostum të zi nga koka të këmbët, teksa kishte mbuluar gjithashtu dhe fytyrën e tij. Ndërsa partnerja e tij kishte veshur një  ‘body’ ngjyrë të bardhë, i punuar në grep dhe me një paruke të gjatë, gjithashtu të bardhë që i mbulonte sytë.

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura