FOTO/ I pëlqejnë sportet automobilistike, pornostarja nga Azia zbulon format bombastike për ndjekësit

Jun 8, 2023 | 12:46
SHPËRNDAJE

Modelja seksi nga Malajzia, Sieu Pui Ji, merr shpesh vëmendjen e mediave sportive, duke u paraqitur në shumë gara të Formula 1 ose Moto GP, duke e treguar shumë herë pasionin për makinat dhe motorët.

Collage Maker-08-Jun-2023-12-27-PM-2973

Ajo prej kohësh është pjesë e platformave me pullë të kuqe, por së fundmi ka zgjedhur që të bëhet një DJ.

Me postimet e fundit në rrjetet sociale, 25-vjeccarja i ka dhuruar “show” ndjekësve të saj, duke nxjerrë në pah format bombastike.

01

02

03

04

05

06

07

010

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura