FOTO/ Heidi Baçi dhe Romeo Veshaj surprizohen sërish nga fansat e tyre, ish-banorja e BBV: Ju kemi në zemër!

Jun 19, 2024 | 22:04
SHPËRNDAJE

Romeo Veshaj dhe Heidi Baçi, vijojnë të jenë një prej çifteve më të komentuar dhe më të pëlqyer edhe pas përfundimit të Big Brother Vip 3.

heidi baici romeo veshaj (1)

Çifti i cili nisi romancën gjatë qëndrimin në BBV, janë surprizuar sërish nga fansat e tyre me një dhuratë të veçantë.

Ka qenë Heidi ajo e cila ka ndarë në rrjetet sociale një video ku tregon buqeta me lule dhe një fotoalbum me momentet e saj dhe të Romeos gjatë lojës në BBV.

romeo heidi dhurata (1)

“Ju kemi në zemër! Faleminderit të gjithëve! Ju dua!”, ka shkruar Heidi krahas videos.

romeo heidi dhurata (2)

Edhe pse dyshimet për lidhjen e tyre kanë qenë të shumta si nga konkurrentët e BBV ashtu edhe nga personazhe të tjerë, çifti ka vijuar lidhjen edhe pas përfundimit të lojës.

heidi baci romeo veshaj

Të dy ata kanë ndarë momente me njëri-tjetrin, teksa kanë shijuar pushimet dhe ditët mes tyre.

heidi baici romeo veshaj (7) heidi baici romeo veshaj (5) heidi baici romeo veshaj (4) romeo heidi heidi baci romeo veshaj bbv xhakuzi romeo veshaj heidi baci heidi-dhe-romeo-2 heidi romeo

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura