FOTO/ Gruaja seks tresh në sy të vajzës 7-vjeçare, dëshmitarët habiten nga skenat në plazh

| 15:52
SHPËRNDAJE

Dy burra dhe një grua kanë dhuruar shfaqje erotike në plazh, ku u zhveshën në sy të vajzës së mitur të gruas, vetëm 7 vjece dhe të disa dëshmitarëve që kanë lajmëruar policinë për skenat e turpshme që po i shihnin sytë.

sesss3333

Kjo ka ndodhur dje, në bregdetin e Giorgino në Itali. Të tre u arrestuan por më pas u lanë të lirë shkruajnë mediat italiane, me detyrim paraqitje.

Skena është parë nga frekuentuesit e një restoranti që ndodhej në bregdet, përfshirë edhe disa të mitur.

Ata kanë lajmëruar policinë që mbërriti me urgjencë dhe i arrestuan të tre. Dy burrat, të moshës 54 dhe 58 vjecare, ishin tashmë të njohur për policinë pasi kishin precedentë penalë. Ndërsa gruaja 38 vjecare ishte e divorcuar nga burri./Perktheu: Panorama

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.