FORMACIONET ZYRTARE/ Në Rrogozhinë luhet për tre pikët, ja si rreshtohen skuadrat në Erzeni-Skënderbeu

Sep 27, 2023 | 14:19
SHPËRNDAJE

Erzeni pret në Rrogozhinë Skënderbeun në sfidën e parë të javës së gjashtë të Superiores, me të dyja skuadrat që kërkojnë tre pikët.

erzeni skenderbeu

Shijakasit vijnë nga një formë e mirë në kampionat, pasi kanë marrë dy fitore radhazi me Dinamon dhe Tiranën.

Nga ana tjetër korçarët kanë pësuar tre humbje radhazi dhe kërkojnë që kthesa të vijë pikërisht nga kjo sfidë.

FORMACIONET ZYRTARE:

ERZENI: Hasanbelli, Migone, Sadiki, Atanda, Peposhi, Maliqi, Alba, Kahrimanoviç, Meçja, Zeka, Mihana.

Trajner: Alfred Deliallisi

SKËNDERBEU: Alia, Ramos, Prençi, Randi, Frashëri, Rabiu, Pecani, Liço, Shaqe, Nikaj, Rashica.

Trajner: Ivan Gvozdenoviç

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura