“Është djali më i bukur shqiptar, si pëllumb!”- Adrola Dushi konfirmon lidhjen me reperin e njohur? Modelja: Jam shumë e dashuruar dhe e lumtur!

Jun 22, 2024 | 19:45
SHPËRNDAJE

Modelja Adrola Dushi, mesa duket ka konfirmuar pas kaq shumë kohësh lidhjen e saj të dashurisë me reperin e njohur shqiptar, Capital T.

adrola dushi capital t

Bukuroshja shqiptare në një intervistë të dhënë së fundmi është shprehur se është shumë e dashuruar dhe e lumtur.

E ftuar në emisionin ‘S’e Luan Topi’ Adrola rrëfeu se është e dashuruar me “djalin më të bukur shqiptar”, por duke mos treguar emrin e tij.

adrola dushi capital t

“Uroj që askënd mos lashtë zoti pa dashuri. Unë jam shumë e lumtur, jam e llastuar nga zoti. Unë si vajzë kam dëshirë ta bërtas lumturinë time. Jam e dashuruar. Por në këto vite që po kalojnë i rri larg ulërimave bërtimës së mirë, sepse kam frikë.  Më duket se çdo gjë e bukur nuk jeton gjatë nëse bëhet e madhe. Jam e lumtur dhe e dashuruar dhe shumë më fat në jetë. Po mundohem ti rri shumë larg tregimeve të mëdha në jetë. Mund të themi që është djali më i bukur shqiptar! Mjafton!”, u shpreh Adrola.

Teksa në sfond u vendos një këngë e këngëtarit, ajo nisi të kërcej, ndërsa shtoi se i pëlqen shumë kënga dhe se Capital T është me të vërtetë në djalë i bukur.

Pyetje: A mos është Capital T djali më i bukur shqiptar?

“Shumë i bukur është me të vërtetë, e kemi djalin si pëllumb”, tha ajo.

adrola

Dyshja janë përfolur shumë për një romancë mes tyre, por asnjëri nuk ka pohuar por as nuk ka mohuar diçka të tillë.

Ata janë parë shpesh nën shoqërinë e njëri-tjetrit, por të pyetur nga gazetarë e fansa për raportin mes tyre, janë shprehur se janë miq të mirë.

adrola dushi i

capital t adrola dushi1 adrola capital

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura