Egla Ceno dhe Luiz Ejlli jetojnë në të njëjtin pallat? Aktorja rrëfen takimin me fituesin e “BBV2”: Ishte me një biberon në gojë…

Jun 17, 2024 | 9:49
SHPËRNDAJE

Aktorja Egla Ceno u shpall fituesja e edicionit të tretë të “Big Brother VIP”.

Së fundmi gjatë një interviste për emisionin “Top Arena”, ajo u vu përballë disa pyetjeve pikante nga Erjola Doçi.

E teksa kohët e fundit në rrjet kanë qarkulluar lajme se Egla po jeton në një lagje me Luiz Ejllin, aktorja tha se para 3 ditësh është takuar rastësisht në këngëtarin shkodran në ashensor.

Po e kisha dëgjuar edhe unë kur u shkëmbeva para 2-3 ditësh në ashensor me një biberon në gojë. Ai është bërë baba. Unë e mora vesh thjesht kur e pashë aty. E pashë në ashensor dhe i thashë ‘mirëserdhe në lagje’”– tha Egla.

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura