E pabesueshme, por e vërtetë! Shqipëria mund të dalë edhe e para në grup

Jun 19, 2024 | 21:39
SHPËRNDAJE

Në kufijtë e të pabesueshmes, por Shqipëria realisht ka shanse, edhe pse minimale që të dalë e para në grup. 
Shqiperia festa

Pas barazimit ndaj Kroacisë në minutën e 95-të, kuqezinjtë kanë mbajtur gjallë shpresat për ndonjë mrekulli të mundshme. 

Por si del Shqipëria e para e grupit?

Nëse Italia barazon me Spanjën, Shqipëria mund Spanjën me tre gola diferencë dhe Kroacia mund Italinë në ndeshjen e fundit me jo më shumë se tre gola diferencë. 

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura