E mbylli me Laçin, Mentor Mazrekaj pranë kalimit te skuadra që u shpall kampione në…

Jun 8, 2023 | 16:13
SHPËRNDAJE

Mentor Mazrekaj i dha fund aventurës me Laçin dhe tashmë është gati për një të re në Maqedoninë e Veriut.

MAZREKAJ

Ai pritet që të bashkohet me trajnerin Shpëtim Duro te skuadra e FC Strugës.

Kështu raporton gazeta “Olle”, e cila thekson se të gjitha detajet janë kryer dhe çdo gjë pritet të zyrtarizohet në vijim.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura