Çifti shijon romancën, Kreshniku poston videon nga shtrati me Dafina Zeqirin: Fëmijë i gëzuar

Nov 18, 2023 | 15:46
SHPËRNDAJE

Këngëtarja Dafina Zeqiri po shijon së fundmi romancën me biznesmenin nga Kosova Kreshnik Gjergji dhe si rrallë herë ata po ndajnë momente nga jeta e përditshme së bashku.

dafina-zeqiri-kreshniku

At po e shijojnë marrëdhënien e tyre në publik, pa u shqetësuar aspak nga thashethemet dhe ato që qarkullojnë në mediat sociale.

Si në koncerte apo në udhëtime të ndryshme, darka e festa familjare, ata janë bërë të pandashëm.

Së fundmi, Kreshniku ka zbuluar një moment nga shtrati me artisten, ku kjo e fundit hidhet në krevat e gëzon si fëmijë.

“07:30! Fmija i përgazt”, shkruan Kreshniku mbi video.

kreshnik gjergji

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura