Aktori Genc Fuga i sëmurë në spital, e shoqja thirrje miqve: Jepni një kontribut, duhen 19 mijë euro për operacionin

Jul 30, 2023 | 0:07
SHPËRNDAJE

Aktori i njohur Genc Fuga ka pësuar një goditje në tru dhe i është nështruar një ndërhyrjeje kirurgjikale urgjente në një spital privat në Tiranë.

20230729_234554

Ka qenë bashkëshortja e tij, Eni, e cila ka bërë me dije lajmin, ndërsa ka kërkuar prej miqve të tyre ndihmë për të kontribuuar me një vlerë monetare prej 200 lekësh të reja, në mënyrë që të mblidhen 19 mijë euro për operacionin.

Apelin e ka bërë në një postim në rrjetet sociale ku shkruan: Nuk qenka e lehte por ne kto momente e kam domosdoshmeri.
Genci po kalon nje periudhe te veshtire. ka pesuar nje goditje ne tru dhe ne kto momente po kryen nderhyrje ne spitalin amerikan do i lutesha te gjith punojsve te Rtsh nese munden te dhe kush mundet te ofroj nje kontribut prej 200 leke te rinj per te patur mundesin te kem shumen 19 mij euro te operacionit.
Ndjes dhe konsiderete….

Screenshot_20230729-234456_Instagram-747x1536

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura