Aksidenti i rëndë/ 15-vjeçari humb drejtimin e mjetit dhe përplaset me avllinë e një banese! Nga zhvendosja e portës së oborrit dëmtohet 4-vjeçari

Jul 10, 2024 | 12:30
SHPËRNDAJE

Një akisdent ka ndodhur ditën e djeshme në lagjen “Dyli Haxhire” në Elbasan, ku një 15-vjeçar dyshohet se ka humbur kontrollin mbi drejtimin e automjetit dhe është përplasur me murin rrethues të oborrit të banesës së shtetasit me iniciale R. G.

ambulanca itali

Nga zhvendosja e portës metalike të oborrit është dëmtuar fëmija 4-vjeçar i pronarit të banesës.

Fëmija raportohet se ndodhet në kujdesin e mjekëve, por nuk dihet gjendja e tij shëndetësore.

“Gjithashtu, referoi materialet në Prokurori për një 15-vjeçar, pasi ditën e djeshme, në lagjen “Dyli Haxhire”, dyshohet se ka humbur kontrollin mbi drejtimin e automjetit dhe automjeti është përplasur me murin rrethues të oborrit të banesës së shtetasit R. G. Nga zhvendosja e portës metalike të oborrit është dëmtuar fëmija 4 vjeç i shtetasit R. G., i cili ndodhet në kujdesin e mjekëve”, njoftoi policia.

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura