Aksident i trefishtë në Lezhë, raportohet për disa të lënduar

Nov 21, 2023 | 15:10
SHPËRNDAJE

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në Gjadër të Lezhës, ku për pasojë kanë  mbetur të lënduar disa persona.

aksident

Në aksident janë përfshirë tre automjete, me shoferë Erjon Ahmeti, Hajri Kalaj dhe Shkëlqim Elezi.

Si pasojë kanë mbetur të lënduar  dy shoferët e mjeteve, Hajri Kalaj dhe Shkëlqim Elezi, të cilët janë dërguar për ndihmë mjekësore në spital.

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura