VIDEO/ Stërvitje me ngarkesë të plotë, Edgar Çani në luftë me kohën

SHPËRNDAJE

Edgar Cani është drejt riaftësimit dhe shumë shpejt pritet të zbresë në fushën e blertë, për të ndihmuar skuadrën e tij, në përmbushjen e objektivave.

Cani

 

28-vjeçari është duke zhvilluar stërvitje me ngarkesë maksimale, teksa paradite bën me ekipin, ndërsa pasdite zhvillon seanca fizioterapie me fizioterapistin e klubit.


Nëpërmjet një video të shkurtë në Instagram, përgatitësi atletik Andi Kulli, ka bërë publike trajnimin special që sulmuesi po bën te “Ortomed Sport”.

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.