VIDEO/ Ish-kryeministri Fatos Nano në gjendje jo të mirë shëndetësore, transferohet në Spitalin Amerikan

May 29, 2021 | 10:00
SHPËRNDAJE

Lideri historik i Partisë Socialiste, Fatos Nano është parë duke hyrë të Spitalit Amerikannë Tiranë.

Në gjendje jo të mirë shëndetësore, ish-kryeministri socialist, shihet me maskë në fytyrë ndërsa transferohet me karrocë brenda spitalit.

Ende nuk dihet për shqetësimet konkrete të ish-kryeministrit, ndërsa shoqërohet nga bashkëshortja.

1 2 3

© Panorama.al

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/