15 Tetor, 2021

“Seksi me mësuesin e djalit tim është i mrekullueshëm”/ 31-vjeçarja zbulon arsye pse e tradhton bashkëshortin

Një 31-vjeçare pretendon se mospërkushtimi i bashkëshortit ndaj saj dhe djalit të tyre, e shtyu që të niste një lidhje me mësuesin e të birit. Siç rrëfen për “Dear Deidre” të “The Sun”, edhe mësuesi i djalit të saj është i martuar dhe ka një vajzë, por bashkëshortja e tij gjithashtu nuk përkushtohet ndaj tyre.

tradhti, marredhenie

Ja rrëfimi i plotë:

Unë kam një lidhje me mësuesin e djalit tim dhe kam kuptuar se e dua shumë. Ne dalim së bashku kur kemi mundësi për t’u takuar.

Gjithçka filloi kur djali im po bullizohej. Ai është tetë vjeç dhe mban syze. Fëmijët e tjerë në klasë ishin shumë mizorë. Ai qante gjatë gjithë kohës, prandaj shkova për të takuar mësuesin e tij.

Mësuesi ishte shumë i sjellshëm dhe më tha se do të merrej me të gjithë ata nxënës që e bullizonin djalin tim. Pastaj ai më sugjeroi që im bir të bashkohej me ekipin e futbollit që po krijohej, në mënyrë që të rrisë besimin në vetvete.

Ai është 32 vjeç, ka sy të kaltër dhe çdo gjë e tij më mahnit. Unë jam 31 vjeç dhe burri im është 35 vjeç.

Mësuesi më telefonoi pas dy ditësh për të mësuar se si kishin shkuar gjërat me djalin tim. Pastaj tha: ‘Ka një arsye tjetër pse ju telefonova. Unë vazhdoj të mendoj për ju.’

Ai më sugjeroi të takoheshim për të pirë një gotë. I thashë burrit tim se do të dilja me një shoqe. Mësuesi më tha se gruaja e tij ishte drejtoreshë e një shkolle tjetër dhe kishte ambicie të forta, prandaj nuk kishte fare kohë për të dhe për vajzën e tyre.

Kur po shkonim tek makina ime, ai u afrua dhe më puthi. Javën tjetër, u takuam përsëri në një hotel dhe bëmë seks. Mendoj se nuk e dua më bashkëshortin tim,s epse edhe kur i tregova që djalin tonë e bullizonin, ai i bërtiti dhe e bëri të qante. Ndërkohë, pasioni që kam me të dashurin më bën të shpreh dëshirën për ta takuar çdo ditë”.

“Dear Deidre” thotë:

Ju jeni duke e shijuar seksin, por pastaj ai kthehet te gruaja e tij. Seksi pa dashuri është shkatërrues i shpirtit. Ju thoni se ai është i sjellshëm, por çfarë tjetër ofron ai?

Bullizimi i djalit tuaj është një gjë tjetër, por nëse mëson se mamaja e tij shkon me mësuesin, atëherë ai do të shkatërrohet.

Mos harroni pse u dashuruat me partnerin tuaj. Ai mund të duket i vështirë, por ndoshta kjo qasje ishte ajo që ju tërhoqi në fillim. Nëse ai është një baba i mirë, ia vlen ta shpëtoni martesën.

Nëse gjërat duhet të ndryshojnë, atëherë diskutoni me burrin tuaj për to. Nëse jeta juaj seksuale është përkeqësuar, tregojini atij se për çfarë keni nevojë që të ndiheni sërish e emocionuar”.