24 Gusht, 2018

Sa vjeçe mendoni se është? Gruaja që po “çmend” njerëzit me pamjen e saj (FOTO)

Një fanatike palestre është bërë gruaja e fundit që ka habitur publikun kinez me pamjen e saj të re, pavarësisht moshës që ajo ka.

Zhong Xiaorong nga Pekini, ngacmohet jo pak herë nga meshkuj sa gjysma e moshës së saj, të çuditen kur marrin vesh moshën e vërtetë që ajo ka.

Ajo është 47 vjeçe dhe shumica mendojnë se ajo është vetëm 20. Zhong thotë se sekreti i rinisë së saj ka të bëjë me ushtrimet e rregullta që bën si dhe me një dietë të thjeshtë.

“Kam bërë dietë strikte dhe ajo më ka ndihmuar që të rri e re. Mundohem të shmang vajin dhe kripën”, ka thënë ajo për “MailOnline”.

Panorama Plus