26 Gusht, 2018

Rezi dhe Lindi pa gocat e tyre në plazh

Rezart Veleshnja, aktori i talentuar i “Portokalli” dhe Lind Islami, këngëtari i ëmbël nga Maqedonia, janë parë duke bërë plazh në Dhërmi. Ajo që na ra në sy është fakti se që të dy ishin në shoqërinë e miqve meshkuj.

Për Rezin nuk e dimë nëse e ka akoma të dashurën e tij, por për Lindin u çuditëm pak që e pamë pa Venerën, sepse çifti është i pandarë në skenë, edhe në jetë. Mesa duket, ka ca ndarje të vogla në Dhërmi.

PANORAMA PLUS