6 Tetor, 2022

Pasioni i thurjes: Kombinimi i veshjeve për vjeshtën 2022 (Foto)


 Jo vetëm pulovrat: pasioni i veshjeve të thurura është i shfrenuar dhe vjeshta 2022 vjen me shumë propozime të reja për t’u provuar!

1

Ajo kohë e vitit ka mbërritur më në fund: pas muajsh vapë përvëluese dhe një kod veshjeje të reduktuar në gjërat thelbësore, ne kthehemi të shikojmë me dëshirë për më shumë pëlhura mbështjellëse, geta dhe mëngë të gjata. Me pak fjalë, është koha perfekte për trikotazhet, të cilat për këtë vjeshtë 2022 na rezervojnë shumë surpriza të bukura për të përjetuar.

Fustani

Funde

Bluzë

13

Pulovër

14

Pantallona

15

Xhaketa

16

 

PSIKOLOGJIA

© Panoramaplus.al