22 Prill, 2022

Parada e yjeve: shenjat më me fat në dashuri në fundjavë


Zbuloni nëse shenja juaj e horoskopit është një nga super favoritet e yjeve dhe nëse fundjava do të jetë vërtetë e nxehtë. Ja cilët janë super fatlumët e fundjavës 22 – 24 Prill.

0

1. BRICJAPI

Pas ajrit tuaj serioz, fshihet një i dashur që mund t’ju dhurojë magjinë e vërtetë.

2. PESHQIT

Puthjet tuaja arrijnë të magjepsin partnerin, i cili ndihet totalisht i pushtuar nga eksitimi juaj.

3. DEMI

Nëse doni të bëni dashuri me dikë, hiqini tapën një shisheje vere të mirë dhe tregojani atij. Do t’ju dëshirojë!

4. UJORI

Jo gjithmonë ju pëlqejnë gjërat e çuditshme. Në këtë kuptim, edhe thjeshtësia arrin të të fitojë!

© Panoramaplus.al