Panorama Plus – Faqe 3192 – Showbizi Shqiptar
Duket se Katy Perry dhe Orlando Bloom janë rikthyer seriozisht tek njëri-tjetri. Këngëtarja 32-vjeçare dhe aktori 40-vjeçar janë parë gjatë fundjavës në një hotel luksoz në