Panorama Plus – Faqe 3076 – Showbizi Shqiptar
Almeda Abazi është një ndër modelet më të suksesshme shqiptare që ia kanë dal të bëjnë  karrierë ndërkombëtare. Modelja është martuar gjatë muajit shkurt të këtij
Dhimbja e kokës është një ndër dhimbjet më të shpeshta që përjetojmë dhe shpesh priremi që të marrim medikamente qetësuese. Por e dini që ka disa