10 Shtator, 2018

Me flokë të kuqe dhe nuse, Hygerta Sako publikon foton e para shumë viteve

Moderatorja sportive Hygerta Sako,është një prej femrave më të njohura të showbizit shqiptar.

Ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale, ku poston foto të ndryshme nga jeta e saj private dhe ajo profesionale. Së fundmi ish-Missi ka vendosur që të komunikojë me ndjekësit e saj nëpërmjet pyetjeve në “Instastory”.

“Studim. Çfarë do dëshironit që të shihnit ose jo, në profilin tim”, shkruan Hygerta. Njëri prej tyre i ka kërkuar asaj një foto të sajën me fustan nusërie, të cilën moderatorja nuk ka ngurruar ta publikojë.

Hygerta shfaqet në foto para shumë vitesh, me flokët e kuqe me onde, fustanin e bardhë të nusërisë dhe një buqetë në dorë.

Panorama Plus