23 Shtator, 2020

“Marrëdhënia familjare nuk do jetë e mirë dhe punët do shkojnë keq”- Parashikimi i horoskopit nga Meri Shehu. Çfarë paralajmëron ajo

meri shehu

Dashi

Nuk do jeni mire ne maredheniet famljare ose nuk do ta ndjeni as jepni dashurine dhe ngrohtesine e duhur. Nje ceshtje mbshtetje ne pune do shkoj keq.

Demi

Nje takim i ftohte apo nje komunikim i ftohte sot do prishi rregullin  nje marredhenie te mire dhe mbeshtetese per ju. As nje plan nuk shkon si duhet por ngrin rruges.

Binjaket

Nje fobi ne ceshtjet ekonomike dhe nje ngurtesim ne llogarite tuaja do beje qe sot te ndjeheni te pambeshtetur dhe te ekspozuaar.

Gaforrja

Shpirterisht sot do jene ajo qe nuk doni te jeni. Te ftohet te ashper dhe as do jepni e sa do merrni duke prere shume rruge komunikimi me njerez te dashur.

Luani

Shpirterisht keni vendosur te jeni te ftohete dhe te mos prekeni nga asgje qeme perpra ju emociononte dhe ju mbushte me ndjenja e dashuri . Shpirti i hakmarrjes se ftohete do fitoj tek ju .

Virgjeresha

Sot ndahen ne thike gjerat dhe shume ftohete ne do jeni me dike shpirterisht apo thjesht fizikisht pa pasur me nje lidhje apo ecur te perbashket.

Peshorja

Do kerkoni me indiference te drejtat tuaja dhe nuk do jepni aspak arsye apo te treoni njdonje dobesi qofte per te afermit qofte per njerzit qe ju mbështesin. Do denoni ashper dike.

Akrepi

Shpirterish do kuptoni se ajo qe keni quajtur familje paska qene koka e meduses ne disa rate dhe ju ka treguar anan me te ftohete te mundshme.

Shigjetari

Do perpiqeni te gjeni rruge komunikimi por do kuptoni se sot nuk do keni force shpirterore dhe dashuri per ta bere Do futeni ne shpellen tuaj te ashper

Bricjapi

Gjera kane shkuar deri aty ne nje marrdhenie ne martese sa ju nuk mund te ndihmoni ne diten e sotme qe ta zbusni apo ti jepni zgjidhje. Mund te kete te beje edhe me nje bashkëpunim.

Ujori

Do ndjeni se Vjeshta mund te paralajmeroj nje dimer te ftohte dhe po merrni masa qe sot te tregoni anan me te ftohte te dimrit tuaj shpirtëror.

Peshqit

Dashuria juaj si ndjenje ka fluturuar per sot dhe asnje qellim apo diskutim nuk e ndez dot me zjarrin tuaj te brendshem. Jeni te prirur te kaloni nje nate te eret vetmie.