24 Maj, 2022

Khloe Kardashian flet për akuzat e fansave për ndërhyrjet në fytyrë: Është ofenduese për mua, kam bërë vetëm hundën


Khloé Kardashian tha se thashethemet se ka bërë 12 ndërhyrje në fytyrë, janë ofenduese për të.

“Më shqetësonte kur njerëzit [thonin] se kam bërë 12 transplantime fytyre. Unë jam si, ‘Oh, Zoti im, kam?’ Isha si, ‘Kjo është e çmenduri”, tha ajo në podcast të Amanda Hirsch të martën.

37 vjeçarja, nuk mund ta kuptonte se nga erdhën thashethemet, duke këmbëngulur edhe një herë se ajo ka bërë vetëm “një ndërhyrje në hundë”.

“Nuk më shqetësoi. Më ofendoi”, tha ajo. “Unë thjesht nuk mund ta kuptoja pse njerëzit mendonin kështu. Unë kam bërë një operacion të hundës që më pëlqen. Si, dua të dinë të gjithë. … Nuk më intereson të gënjej për këtë.”

Ylli i “Kardashians” shtoi: “Por gjëja e ndërhyrjeve, unë thjesht dua të kuptoj pse.”

Ndërsa Kardashian tha se thashethemet nuk e “mërzitin” atë, ajo që e habit është mënyra se si publiku e krahason atë me motrat e saj.

“Ose me … krahasimi me mua të re kundrejt asaj që dukem tani … ose edhe thjesht duke më krahasuar me motrat e mia gjatë gjithë kohës. Është sikur… kjo është ajo që ne dukemi, kështu që unë mendoj se ju duhet ta dini deri tani, dhe mjaft, “tha ajo. “Oh, Zoti im, unë e dëgjoj atë gjatë gjithë kohës.”

© Panoramaplus.al